Zestawienie

XIV MFP XIII MFP XII Forum XI Forum X Forum IX Forum VIII Forum VII Forum VI Forum V Forum IV Forum III Forum II Forum I Forum
AGNEL ROMANA                          
LAPŠANSKÝ MARIÁN                          
Accademia dell’Arco Chamber Orchestra                          
BALET DWORSKI CRACOVIA DANZA                          
BARTKIEWICZ URSZULA                
BISKUPSKI PIOTR                  
BOCHEŃSKI TADEUSZ                          
BOZHYK OLEKSANDR                          
BYLICKI MAXYMILIAN      
Cezary Konrad                          
CHILIMONIUK PIOTR                          
CHÓR ADORAMUS                        
CHÓR AKORD                          
CHÓR KAMERALNY MDK                          
CHUKOVSKA - PIETROVA IRYNA                          
DRAMIŃSKA-MACHOWSKA ZOFIA            
DRZEWIECKA BARBARA                          
DRZEWIECKI JAROSŁAW  
DRZEWIECKI STANISŁAW            
DUBAJ MARIUSZ                          
DYŻEWSKI MAREK                        
EBI AKIKO                          
FARYNIARZ ALICJA                          
FARYNIARZ ZBIGNIEW                        
FIEBIG JAKUB                          
FILHARMONIA CZĘSTOCHOWSKA                          
FILHARMONIA LUBELSKA                          
GARY GUTHMAN                      
GARY GUTHMAN JAZZ QUARTET                        
GENIUŠAS LUKAS                          
GIUSIANO PHILIPPE                    
GRUPA MOCARTA                          
HANDERMARDER ROBERT                          
INDJIC EUGEN                      
JAROŃ ARTUR            
JASIŃSKI ANDRZEJ      
JASNOWSKI SZYMON                          
JOFFE DINA                          
KAPLA ANETA                          
Kayah & Royal String Quartet                          
KENNER KEVIN                      
KOBUS ALEKSANDER                          
Kobyliński Krzysztof                          
KOPCZYŃSKI MARCIN                      
KOTNOWSKA JADWIGA                          
KROSNY IRENEUSZ                          
KRYGER URSZULA                          
Krzysztof Olendzki                        
KUREK RADOSŁAW                        
KURIHARA MIHO                        
KURZYŃSKI GRZEGORZ                          
KWARTET LWOWSKI AKADEMIA                        
KWARTET PRIMA VISTA                        
LANDSBERGIS VYTAUTAS                          
Lidia Grychtołówna                        
LIS PAWEŁ                        
LWOWSKA ORK. KAM. AKADEMIA              
Lysholm Jepsen Martin                        
MALICKI WALDEMAR                          
Matti Asikainen                          
MAZDYKOV ALEKSANDER                          
MAZDYKOV LARISA                        
Małgorzata Furche-Jurczyk                          
MYKITKA ARTUR              
NARODOWA LWOWSKA ORKIESTRA...                        
NAZARUK GRZEGORZ                          
NERSESYAN ANAHIT                          
NIEDERDORFER- PAULECHOWA ZUZANA                        
NOSINA VIERA        
ORK.KAME.FILH.RZESZOWSKIEJ                          
ORK.SYMF.FILH.CZĘSTOCHOWSKIEJ                          
OSADCHUK SERGIEJ                          
OSOKINS ANDREJS                          
OSOKINS GEORGIJS                          
OSOKINS SERGEY                          
Osowska Marta                          
OSTROWSKI JANUSZ
PAŃTA PAWEŁ                        
Paszek Janusz                        
PENDERECKA ELŻBIETA                          
PIETRIENKO TATIANA                          
PIKUL ANDRZEJ                          
PLĘS JOANNA                          
POLAŃSKA MAŁGORZATA                        
Popis Jan                          
POPOWA-ZYDROŃ KATARZYNA                          
PRZYBYLSKI JANUSZ                          
PUREV EWA I BATBOLD                    
PYLATYUK IGOR        
PYLATYUK OLENA                  
RAPITA OKSANA                        
ROTTERMUND BOGUSŁAW                          
ROZLACH ADAM            
RUMIANCEWA IRINA                      
Sasha Strunin                          
SHEBANOVA TATIANA                  
SKOREK WIESŁAWA                          
SKORYK MIROSLAV                    
SOLIŃSKI TOMASZ                          
SPILAK PETER                          
STARODUBROVSKA EKATERINA                          
STEMPIN-JASNOWSKA ANNA                          
SZÁBOLCS ESZTÉNYI                          
SZAFRANIEC ANNA I ARKADIUSZ                          
SZCZEPANIAK KRZYSZTOF                      
SZENDZIELORZ-JUNGIEWICZ GABRIELA                          
Takashi Yamamoto                        
TATARSKA JANINA              
TATARSKI ANDRZEJ            
TEJCHMA JACEK                      
TOKARCZYK TOMASZ                          
TURNAU GRZEGORZ                          
VITAITE VERONIKA                          
WALEWSKA MAŁGORZATA                          
WILEŃSKI KONSTANTY                          
WITEK MACIEJ                        
WODECKI ZBIGNIEW                          
WOJCIECHOWSKI FILIP                      
WOJTAL WALDEMAR                          
WOSKRESIENSKI MICHAIŁ                    
WTORKOWSKA ELŻBIETA                          
ZAKOPETZ LEW                          
ZALEWSKA-GUTHMAN MAŁGORZATA                          
ZELVYTE INDRE                      
ZESPÓŁ AUDIOFEELS                          
ZESPÓŁ MARII POMIANOWSKIEJ                          
ZESPÓŁ MATRAGONA                          
ZVIRBLYTE ALEKSANDRA          
Żylińska Marzena