XVIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady bez granic"

XVIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne 'Bieszczady bez granic'

 

Już za kilka dni zaczynami XVIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady bez granic"!

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca.

Projekt sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Sponsorem strategicznym projektu jest Sanok Rubber Comapny SA

Sponsorem głównym projektu jest Oddział Centralny PGNiG w Warszawie PKN ORLEN SA

Pozostali sponsorzy:

Pass Polska Sp. z o.o., Pekao TFI, HERB Sp. z o.o., Gmina Bukowsko, Miasto Sanok, Automet GROUP S.j., Fundacja Prosty Gest, Ubezpieczenia Witkowska, Slovrur Sp. z o.o., Proma Sp. z o.o., Izostal S.A., Impexrur S.A., Sklep Anderski, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o., DO-MET Sp. z o.o., Sklep AVinciArt.

Partnerami projektu są:

Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Wojewódzki Dom Kultury, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Powiat Jarosławski, Gmina Zagórz, ZPSM w Jarosławiu, MDK w Lubaczowie, PSM w Strzyżowie, ZPSM w Kielcach, Radio Kielce, MGOKiS w Zagórzu, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Janowski Ośrodek Kultury, Instytut Polski w Bratysławie, Instytut Słowacki w Warszawie, SCK w Mielcu, MDK w Stalowej Woli

Patronat medialny objęli:

TVP Kultura, TVP 3 Rzeszów, Polskie Radio "RDC", Polmic.pl, eSanok.pl, tvPodkarpacie.pl, Korso Sanockie, tvObiektyw, Tygodnik Sanocki, nowiny24, nowiny, Polskie Radio Rzeszów.