Zapisani uczestnicy - Aktywni

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Michał Lewkowski Białystok
2 Zuzanna Wojdak Żegocina
3 Mikołaj Seroka Warszawa
4 Jilin Chen Bydgoszcz
5 Varvara Zemlyanaya Volgograd
6 Piotr Tymura Zamość
7 Eva Laas Regensburg
8 Mateusz Maciołek Kluczbork
9 Olga Rapatsevich Moscow
10 Maja Markowska Białystok
11 Krzysztof Kozłowski Warszawa
12 Maurycy Czarnecki Gdańsk
13 Paulina Zubel Brzozów
14 Bartosz Wątroba Kraków
15 JAKUB DEREJ TYCHY
16 HANNA DEREJ TYCHY
17 Julianna Wira Wrocław
18 Jakub Chwastyniak Dąbcze
19 Joanna Galik Wrocław
20 Khrystyna Benyuk Lviv
21 Oksana Luchko Lviv
22 Wiktoria Magdalena Browarek Działdowo
23 Maciej Łobos Łódź
24 Leonid Shvechikov Volgograd
25 Inna Zemlianaia Volgograd
26 Solomiia Salamaniuk Lviv
27 Oksana Momot Kraków
28 Bohdan Koval Banska Bystrica
29 Yehor Bakhmut Lviv
30 Milana Biały Szczecin
31 Martyna Włodarczyk Kraków
32 Piotr Pawlak Gdańsk
33 Andrii Zakhodiakin Kyiv
34 Vladyslav Panchenko Banska Bystrica
35 Yana Kalenchuk Kyiv
36 Mykhailo Lukaniuk Lviv
37 Daniel Rożek Lublin
38 Oleksandra Stetsiuk Lviv
39 Maja Sikorska Kraków
40 Joris Mikuzis Silute
41 ZUZANNA BORCZYK SANOK
42 Aleksandra Dolińska Bydgoszcz
43 Stepan Ralyk Lviv
44 Nadiia Yanbukova Yanbukova Nowy Sącz
45 Oksana Stechyshyn Lviv
46 Karol Balcer Mosina
47 HERMAN KOZENKO KYIV
48 Saule Pukinskaite Palanga
49 Ivan Shemchuk Iasi
50 Kacper Dębosz Bochnia
51 Olga Mikołajczyk Wrocław
52 Julia Niedzielska Oleśnica
53 Ugne Lamsaityte Klaipeda
54 Helena Kluszczyńska Warszawa
55 Borys Szczykutowicz Koszalin
56 Oleksandra Bilytska Kharkiv
57 Pilar Delgado Avila Bydgoszcz
58 Svitlana Sheludiakova Kharkiv
59 Kacper Żaromski Rymanów Zdrój
60 Paweł Batko Barwałd Dolny
61 ESTHER CIRUGEDA RIBERA MOIXENT (VALENCIA)
62 Jan Koczewski Poznań
63 Bartosz Kurdybacha Oleśnica
64 Yelyzaveta Hrosova Kharkiv
65 Amelija Buryte Vilnius
66 Jakub Kopeć Bydgoszcz
67 Haadi Abboudi Warszawa
68 Alesander Żyta Łódź
69 Wiktoria Obuchowicz Białystok
70 Maria Kierzkowska Suchy Las
71 Dennis Orkiszewski Toruń
72 Gabriel Bortnowski Koszalin
73 Julia Bortnowska Katowice
74 Michał Szymanowski Bydgoszcz
75 Olena Mozil Lviv
76 Kostiantyn Rodin Lviv
77 Vitalii Dvoroviy Lviv
78 Marta Boiko Lviv
79 Gabriel Flis Strzeniówka
80 Dmytro Avilov Vynnyky
81 Liudmyla Bakai Lviv
82 Elisey Mysin Moskwa
83 Yonghuan Zhong Katowice

Zapisani uczestnicy - Bierni

Lp. Imię Nazwisko Miasto Państwo
1 Olena Naumenko-Biały Szczecin Polska
2 Teresa Księska-Falger Lublin Polska
3 Arina Kinzikieieva Lviv Ukraine
4 Agata Mikołajczyk Wrocław Polska
5 Ewa Niedzielska Oleśnica Polska
6 Żanna Zabłocka Berdyczów Ukraine
7 Magdalena Wątroba Kraków Polska
8 Larysa Keller Debica Polska
9 Beata Tymura Zamość Polska
10 Izabela Czos Warszawa Polska
11 Dorota Czos Warszawa Polska
12 Grażyna Rochala Łódź Polska
13 Marcin Szlachta Wieliczka Polska
14 Marta Machura-Czarakcziewa Kraków Polska
15 Olga Mysina Moskwa Russian Federation
16 Arkadiusz Markowski Białystok Polska