Zapisani uczestnicy - Aktywni

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Michalina Rzeszutek Gliwice
2 Filip Pacześny Konin
3 Wiktoria Browarek Gdańsk
4 Hanna Derej Tychy
5 Wiktoria Obuchowicz Białystok
6 Jakub Chwastyniak Dąbcze
7 Piotr Czerwiński Gdańsk
8 Zuzanna Wojdak Żegocina
9 Dominik Gilewski Kraków
10 Miron Łajming Skrzeszewo
11 Monika Dars (Darzinkeviciute) Brussels
12 Piotr Tymura Zamość
13 Mateusz Putyra Sanok
14 Elena Slyusareva Moscow region, Drozhzhino
15 Adam Zakrzewski Warszawa
16 Julianna Wira Wrocław
17 Lidia Efimovich Minsk
18 Michał Kulbacki Wrocław
19 Sophja Ivanushkina Podolsk
20 Alicja Szczęsna Dąbrowa Górnicza
21 Yelyzaveta Kozlova Moscow
22 Marianna Sereda Sereda Krosno
23 Sheludiakova Svitlana Kharkiv
24 Yakiv Voskoboinikov Kharkov
25 Yelyzaveta Hrosova Kharkiv
26 Bartosz Wątroba Kraków
27 Piotr Skupniewicz Warszawa
28 Yukino Hayashi Katowice
29 Arina Kinzikieieva Lviv
30 Dominika Kovalska Lviv
31 Aniela Madera Madera Krosno
32 Mykhailo Lukaniuk Lviv
33 Oksana Momot Kraków
34 Serhii Shekhovtsov Lviv
35 Yana Kalenchuk Lviv
36 Aleksandra Dolińska Wrocław
37 Stepan Ralyk Lviv
38 Simonas Miknius Kaunas
39 Jakub Kopeć Bydgoszcz
40 Wojciech Kępa Szczecin
41 Liubov Kobelianskaia Moscow
42 Jakub Derej Tychy
43 Vsevolod Brigida Hannover
44 Olga Rapatsevich Moscow
45 Maja Markowska Białystok
46 Andrij Zahodiakin Kiev
47 Gabriel Flis Strzeniówka
48 Shpringer Daria Dnipro
49 HERMAN KOZENKO KYIV
50 Bohdan Koval Banska Bystrica
51 Małgorzata Uziałko Bielkówko
52 Aleksandra Świgut Nowy Sącz
53 Katarzyna Gołofit Koszalin
54 Maciej Łobos Głogówek
55 Mikołaj Plak Warszawa
56 Voronetcaia Diana Chisinau
57 Tamara Nishnianidze Moscow
58 Mateusz Tomica Katowice
59 Maja Sikorska Kraków
60 Mateusz Gołaszewski Toruń
61 Liya Kopylova Moscow
62 Zuzanna Gawrońska Rzeszów
63 DYMITR SZOSTAK WIELICZKA
64 Olena Markevych Lviv-Bruhivichi
65 Aleksander Misiak Bydgoszcz
66 Joanna Okulewicz Wrocław
67 Borys Szczykutowicz Koszalin
68 Paulina Zubel Brzozów
69 Eryk Parchański Bielsko-Biala
70 Olena Mozil Lviv
71 Maria Bednarz Kielce
72 Kacper Żaromski Bydgoszcz
73 Dennis Orkiszewski Toruń
74 ALEKSANDRA DĄBEK CZYŻÓWKA
75 Michał Babiarz JASŁO
76 Maria Kierzkowska Suchy Las
77 Piotr Pawlak Gdańsk
78 Haadi Abboudi Warszawa
79 Alicja Furmańczyk Dąbrowa
80 Viet Trung Nguyen Warsaw
81 Mateusz Mikołajczak Wrocław
82 Anastasiya Kolenko Kolomiya
83 Aleksandra Dąbek Czyżówka
84 Alicja Szalkowska Iława
85 Michał Szymanowski Bydgoszcz
86 Jagoda Jakubowska Częstochowa
87 Paulina Storka Głogówek
88 Mariusz Witek Strachocina

Zapisani uczestnicy - Bierni

Lp. Imię Nazwisko Miasto Państwo
1 Barbara Wyszczelska Białystok Polska
2 Magdalena Wątroba Kraków Polska
3 Oleksandra Zakopets Lviv Ukraine
4 Monika Bąkowska-Łajming Skrzeszewo Polska
5 Beata Tymura Zamość Polska
6 Magdalena Wojdak Żegocina Polska