Zestawienie

XIII MFP XII Forum XI Forum X Forum IX Forum VIII Forum VII Forum VI Forum V Forum IV Forum III Forum II Forum I Forum
AGNEL ROMANA                        
LAPŠANSKÝ MARIÁN                        
Accademia dell’Arco Chamber Orchestra                        
BALET DWORSKI CRACOVIA DANZA                        
BARTKIEWICZ URSZULA              
BISKUPSKI PIOTR                
BOCHEŃSKI TADEUSZ                        
BOZHYK OLEKSANDR                        
BYLICKI MAXYMILIAN    
Cezary Konrad                        
CHILIMONIUK PIOTR                        
CHÓR ADORAMUS                      
CHÓR AKORD                        
CHÓR KAMERALNY MDK                        
CHUKOVSKA - PIETROVA IRYNA                        
DRAMIŃSKA-MACHOWSKA ZOFIA          
DRZEWIECKA BARBARA                        
DRZEWIECKI JAROSŁAW  
DRZEWIECKI STANISŁAW          
DUBAJ MARIUSZ                        
DYŻEWSKI MAREK                      
EBI AKIKO                        
Eva Kosorinova-Cahova                        
FARYNIARZ ALICJA                        
FARYNIARZ ZBIGNIEW                        
FIEBIG JAKUB                        
FILHARMONIA CZĘSTOCHOWSKA                        
FILHARMONIA LUBELSKA                        
GARY GUTHMAN                    
GARY GUTHMAN JAZZ QUARTET                      
GENIUŠAS LUKAS                        
GIUSIANO PHILIPPE                    
GRUPA MOCARTA                        
HANDERMARDER ROBERT                        
INDJIC EUGEN                    
JAROŃ ARTUR            
JASIŃSKI ANDRZEJ      
JASNOWSKI SZYMON                        
JOFFE DINA                        
KAPLA ANETA                        
Kayah & Royal String Quartet                        
KENNER KEVIN                    
KOBUS ALEKSANDER                        
Kobyliński Krzysztof                        
KOPCZYŃSKI MARCIN                    
KOTNOWSKA JADWIGA                        
KROSNY IRENEUSZ                        
KRYGER URSZULA                        
Krzysztof Olendzki                        
KUREK RADOSŁAW                      
KURIHARA MIHO                        
KURZYŃSKI GRZEGORZ                        
KWARTET LWOWSKI AKADEMIA                      
KWARTET PRIMA VISTA                      
LANDSBERGIS VYTAUTAS                        
Lidia Grychtołówna                        
LIS PAWEŁ                      
LWOWSKA ORK. KAM. AKADEMIA              
Lysholm Jepsen Martin                      
MALICKI WALDEMAR                        
Matti Asikainen                        
MAZDYKOV ALEKSANDER                        
MAZDYKOV LARISA                      
Małgorzata Furche-Jurczyk                        
MYKITKA ARTUR              
NARODOWA LWOWSKA ORKIESTRA...                      
NAZARUK GRZEGORZ                        
NERSESYAN ANAHIT                        
NIEDERDORFER- PAULECHOWA ZUZANA                      
NOSINA VIERA        
ORK.KAME.FILH.RZESZOWSKIEJ                        
ORK.SYMF.FILH.CZĘSTOCHOWSKIEJ                        
OSADCHUK SERGIEJ                        
OSOKINS ANDREJS                        
OSOKINS GEORGIJS                        
OSOKINS SERGEY                        
Osowska Marta                        
OSTROWSKI JANUSZ
PAŃTA PAWEŁ                      
Paszek Janusz                        
PENDERECKA ELŻBIETA                        
PIKUL ANDRZEJ                        
PLĘS JOANNA                        
POLAŃSKA MAŁGORZATA                      
Popis Jan                        
POPOWA-ZYDROŃ KATARZYNA                        
PRZYBYLSKI JANUSZ                        
PUREV EWA I BATBOLD                  
PYLATYUK IGOR        
PYLATYUK OLENA                
RAPITA OKSANA                      
ROTTERMUND BOGUSŁAW                        
ROZLACH ADAM          
RUMIANCEWA IRINA                    
Sasha Strunin                        
SHEBANOVA TATIANA                
SKOREK WIESŁAWA                        
SKORYK MIROSLAV                    
SOLIŃSKI TOMASZ                        
SPILAK PETER                        
STARODUBROVSKA EKATERINA                        
STEMPIN-JASNOWSKA ANNA                        
SZÁBOLCS ESZTÉNYI                        
SZAFRANIEC ANNA I ARKADIUSZ                        
SZCZEPANIAK KRZYSZTOF                      
SZENDZIELORZ-JUNGIEWICZ GABRIELA                        
Takashi Yamamoto                      
TATARSKA JANINA                
TATARSKI ANDRZEJ            
TEJCHMA JACEK                    
TOKARCZYK TOMASZ                        
TURNAU GRZEGORZ                        
VITAITE VERONIKA                        
WALEWSKA MAŁGORZATA                        
WILEŃSKI KONSTANTY                        
WITEK MACIEJ                      
WODECKI ZBIGNIEW                        
WOJCIECHOWSKI FILIP                    
WOJTAL WALDEMAR                        
WOSKRESIENSKI MICHAIŁ                    
WTORKOWSKA ELŻBIETA                        
ZAKOPETZ LEW                        
ZALEWSKA MAŁGORZATA                        
ZELVYTE INDRE                      
ZESPÓŁ AUDIOFEELS                        
ZESPÓŁ MARII POMIANOWSKIEJ                        
ZESPÓŁ MATRAGONA                        
ZVIRBLYTE ALEKSANDRA          
Żylińska Marzena